Światowy Dzień Pluszowego Misia

Duże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie. Pluszowe misie opanowały dziś nasze przedszkole. „Przybyły”ze swoimi małymi właścicielami, aby bawić się, świętować i uczyć.

2015-11-25 11:18

Aerobik na wesoło

W ramach realizacji Koncepcji Pracy Przedszkola rozpoczęliśmy ,,Aerobik na wesoło". Zajęcia prowadziła Mama Florci Ciszewskiej pani Magdalena.

2015-11-24 10:27

Pasowanie na Przedszkolaka 2015

,,Kolegów dobrych mam nie jestem nigdy sam Przedszkole domem drugim jest." Dzisiaj w grupie Słoneczek było wielkie święto. Pasowanie na Przedszkolaka. Dzieci wystąpiły z programem artystycznym dla rodziców, pokonywały zadania sprawnościowe, złożyły przyrzeczenie, a rodzice ślubowanie. Następnie były pasowane przez panią dyrektor. Każdy otrzymał dyplom, jabłuszka i kolorowanki. Mama Alanka zakupiła dla dzieci klocki duplo i pacynki. Na koniec był wspólny poczęstunek przygotowany przez rodziców. Dziękujemy.

2015-11-06 14:10

Czarodziej w przedszkolu

Czarodziej w przedszkolu.

2015-10-30 11:51

Wizyta dentystki

Dzieci z grupy Biedronek, Słoneczek i Misiaczków odwiedziła dziś dentystka pani Emilia Ulicka-Konarska. Uczyła jak prawidłowo myć zęby i o nie dbać. Po badaniu pani Emilka pochwaliła wszystkie dzieci za zdrowy uśmiech.

2015-10-27 11:55