Światowy Dzień Pluszowego Misia w przedszkolu

Światowy Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu. Dzieci uczestniczyły w imprezie z okazji 111 urodzin Pluszowego Misia. Każde dziecko przyniosło ze sobą swojego ulubionego pluszaka. Były piosenki, konkursy i wierszyki, a Miś otrzymał od dzieci piękne życzenia.

2013-11-25 12:49

Konkurs plastyczny

Krasnale, Motylki i Grzybki biorą udział w konkursie plastycznym ,,Anioł - Tradycje i zwyczaje bożonarodzeniowe" organizowanym przez Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy. Oto nasze prace - trzymamy kciuki !

2013-11-25 12:33

Strażacy w przedszkolu

Strażacy w przedszkolu.

2013-11-22 10:58

Teatrzyk pt.,,Ratujmy las"

W naszym przedszkolu gościliśmy dziś aktorów z teatru Gargulec z Wrocławia, w wykonaniu których obejrzeliśmy teatrzyk pt.,,Ratujmy las". Biedronka przybliżyła dzieciom problemy ekologiczne. Piękne stroje, wartka akcja i wspaniała gra aktorów bardzo podobały się wszystkim przedszkolakom.

2013-11-18 12:13

Poznaliśmy zwierzęta hodowane w domu

W ramach realizacji tygodniowego tematu: ,,Moje ulubione zwierzęta" grupy Motylków, Krasnali i Biedronek gościły w przedszkolu chomika - Milusia, którego przyniosła nam Julcia oraz żółwia Lolę należącego do Kingi. Dzieci mogły zapoznać się z wyglądem, sposobem odżywiania i dbania o te zwierzęta.

2013-11-15 12:23