U Pajacyków i Żabek

Wigilia u Pajacyków i Żabek.

2015-01-27 18:00

,,Twoje Abecadło"

Już po raz kolejny w naszym przedszkolu gościliśmy Teatr Humoru "Igraszka" z Wałbrzycha. Tym razem obejrzeliśmy spektakl pt. "Twoje Abecadło". Jak zwykle obok wspaniałej gry artystów podziwialiśmy również starannie przygotowaną scenografię. Spektakl oprócz walorów rozrywkowych, zawierał sporą dozę wartości wychowawczych. Poruszał m.in. takie zagadnienia jak bezpieczeństwo, ekologia, przyjaźń ludzi i zwierząt, problem szkodliwości palenia papierosów. Dzieci aktywnie uczestniczyły w spektaklu wykazując się sporą wiedzą na temat poruszanych zagadnień, takich jak segregacja śmieci czy numery alarmowe.

2015-01-22 18:03

Rozstrzygnięcie konkursu "Mój wymarzony prezent pod choinką"

Dzieci z grupy Motylków wzięły udział w konkursie plastycznym ,,Mój wymarzony prezent pod choinką", zorganizowanym przez portal Chojnow.pl. Pierwsze miejsce zajęła Hania Henś, drugie miejsce Hubert Joszkowski oraz wyróżnienie otrzymał Eryk Podobiński. Laureaci otrzymali dziś nagrody od przedstawicieli portalu Chojnow.pl. Wszystkim serdecznie gratulujemy.

2015-01-13 17:25

Wigilia w przedszkolu

Dziś w naszym przedszkolu panowała niezwykle świąteczna atmosfera. Od samego rana na salach rozbrzmiewały kolędy i pastorałki. Dzieci w odświętnych strojach przygotowywały się do wigilijnego posiłku. Przedszkolaki z wielkim przejęciem dzieliły się opłatkiem, składając sobie przy tym serdeczne życzenia. Następnie zasiadły do wigilijnego obiadu przy świątecznie udekorowanych stolikach.

2014-12-19 20:14

Tydzień Patriotyzmu w grupach ,,0"

Podczas Tygodnia Patriotyzmu przedszkolaków z grup ,,0" odwiedzili uczniowie z Gimnazjum nr 2 w Chojnowie.

2014-12-18 18:52