U Misiaczków

Misiaczki próbowały samodzielnie zakładać czapki i szaliki. Rozróżniały ich kolory i kształty. Następnie zaprojektowały swoje czapki i szaliki.

2015-11-26 12:01

U Krasnali

Dnia 25.11.2015. dzieci z grupy Krasnali w ramach zajęć dydaktyczno - wychowawczych zwiedziły Muzeum Regionalne w Chojnowie. Pod przewodnictwem Dyrektora Muzeum pana Jerzego Janusa obejrzały i wysłuchały ciekawych historii związanych z naszym miastem. Duże wrażenie na dzieciach zrobiły zabytkowe eksponaty. Dziękujemy Dyrektorowi Muzeum panu Jerzemu Janusowi za poświęcony czas i za poprowadzenie ciekawej lekcji historii dla naszych milusińskich.

2015-11-26 11:36

U Biedronek

Pokaz mody na cztery pory roku.

2015-11-25 12:38

U Słoneczek

Na dzisiejszych zajęciach w grupie Słoneczek królowały szaliki. Po licznych zagadkach i wierszykach, dzieci wybrały się do szatni. Przeglądaliśmy wspólnie zimową garderobę a szaliki zaprosiliśmy do zabawy w sali. Były gry gimnastyczne, skoki a nawet ćwiczenie równowagi. I to wszystko z naszymi szalikami. Potem zabraliśmy się do tworzenia własnych szalików. Za pomocą tektury, nożyczek i farb plakatowych stworzyliśmy piękne okrycia na zimę. Zabawa była świetna, co widać po uśmiechniętych buziach :)

2015-11-23 12:03

U Biedronek

Wiatr w Starym Młynie. ,,Stary Młyn mąkę mełł". Praca wiatru, rola i rodzaje wiatraków. Biedronki poznały rodzaje mąki. Słodkim zakończeniem dnia były drożdżowe bułeczki samodzielnie wykonane.

2015-11-17 13:43