Koncert Malwinki

Malwinka Bosek gra na pianinie dla swoich kolegów z grupy Krasnale.

2011-05-18 14:37

Zajęcia z rytmiki w grupie ,,Biedronki"

Zajęcia z rytmiki prowadzone są w przedszkolu w każdą środę przez panią Ewę Syjud. Towarzyszy im atmosfera zabawy i odprężenia. Pani Ewa stosuje wiele form, tj: naukę piosenek, zabawy ruchowe przy muzyce, grę na instrumentach perkusyjnych w czasie zabaw, piosenek i tańców, naukę tańców dostosowanych do wieku i umiejętności dzieci. Dzięki temu rozwija się muzykalność dzieci, uwrażliwienie na muzykę, poczucie rytmu, słuchu i pamięci muzycznej. Dzieci chętnie biorą udział w zajęciach z rytmiki.

2011-05-13 10:07

Misiaczki malują biedronki.

,,Biedroneczki są w kropeczki..."

2011-04-28 16:51