Na poczcie

Dzieci z grupy Słoneczek miały okazję zapoznać się z pracą wykonywaną przez listonoszy i innych pracowników poczty głównej w Chojnowie. Wycieczka odbyła się 8.11.2011r. dzięki uprzejmości pani naczelnik poczty Henryki Szczupak - babci Agatki. Dzieci zwiedzały pomieszczenia poczty na co dzień niedostępne dla zwykłych klientów. Widziały panie zajęte pracą biurową i liczne grono listonoszy segregujących listy i paczki. Na koniec dzieci serdecznie podziękowały, zaśpiewały piosenkę ,,Szedł listopad" i zapewniły, że już niedługo wraz z rodzicami odwiedzą pocztę aby wysłać listy do Świętego Mikołaja.

2011-11-08 12:10

Urodziny Oliwki

W dniu urodzin życzymy Oliwce wszystkiego najlepszego

2011-10-24 11:30

Urodziny Maciusia i Kubusia Puchatka w grupie Misiaczków

Misiaczki połączyły dwie uroczystości: drugie urodziny Maciusia, który zadbał o słodkości i urodziny Kubusia Puchatka. Dzieci były zadowolone , nic dziwnego ! Wszak co misie lubią najbardziej...łakocie!!! Sto lat dla Maciusia i Kubusia.

2011-10-14 12:15

Zajęcia w grupie Jeżyki

Zajęcia plastyczne w grupie Jeżyki pt. "Kolory jesieni" - wykonywanie drzewek z kolorowego papieru i bibuły.

2011-10-10 17:06

Żabki