U Misiaczków

Opady śniegu przyniosły wielką radość maluchom. Dowiedziały się, że jest to wspaniały materiał do lepienia...Ze śniegu powstał bałwanek, który niewątpliwie dla tych maluchów był pierwszym bałwankiem jakiego widziały, więc nic dziwnego, że obserwowały go z wielkim zainteresowaniem. W dniu św. Walentego w naszej grupie królował kolor czerwony. Rodzice postarali się o czerwone ubranie dla swoich dzieci, a panie zorganizowały prace plastyczne w tym samym kolorze - kolorze miłości.

2012-02-14 21:21

U Jeżyków

W tym tygodniu Jeżyki poznają sekrety ludzkiego ciała. Dzisiaj porównywaliśmy osobę dorosłą z dzieckiem. Uczciliśmy też Walentynki tworząc wspólne serce.

2012-02-14 19:49

Walentynki w grupie Słoneczek

Sala pięknie przystrojona w czerwone serduszka. Nastrojowa muzyka do walentynkowej zabawy. Wszyscy pięknie ubrani na czerwono. Walentynki odbyły się u nas pod znakiem przyjaźni i radości przebywania ze sobą. Słoneczka tańczyły, śpiewały, klaskały...było bardzo sympatycznie. Zobaczcie sami.

2012-02-14 12:31

U Misiaczków

Misiaczki poznają co jest ważne dla zdrowia.... witaminy, ruch i higiena osobista to temat teatrzyku i naszych zajęć plastycznych.

2012-02-08 11:43

U Grzybków

,,Cała Polska czyta dzieciom" i my też. Dzisiaj odwiedził nas tatuś Anastazji, który przeczytał dzieciom bajkę o Martynce która leci balonem. Po wysłuchaniu dzieci wykonały ilustracje do bajki. Serdecznie dziękujemy panu Darkowi Gralak za wizytę w naszej grupie.

2012-02-08 10:42