Urodzinki w Grzybkach

Dzisiaj swoje 5 urodzinki obchodzi Kinga. Życzymy jej dużo, dużo zdrówka.

2012-02-22 14:07

Poznajemy pracę fryzjera

Dzisiaj Grzybki wybrały się na wyprawę do salonu fryzjerskiego, gdzie oglądały wyposażenie zakładu, oraz pracę pań fryzjerek. Dziękujemy pani Agnieszce Metanowskiej za zaproszenie nas do swojego salonu.

2012-02-21 14:25

Zajęcia w grupie Pajacyki II

Zdrowo, pysznie, kolorowo, czyli głoska "S "w kuchni i zabawie. Przygotowaliśmy drugie śniadanie, w roli głównej biały ser. Kanapki były smakowite !

2012-02-20 20:09

Zimowe zabawy

,,Hu, hu, ha, hu, hu, ha zima wcale nie jest zła ! Ulepimy bałwanka, zimowego ranka. Bawimy się wesoło, gdy zima jest w koło". Przedszkolaki z grupy Słoneczka i Krasnale wykorzystały lutowy dzień, kiedy na podwórku było dużo śniegu. Wyszły do przedszkolnego ogrodu. A tam...zimowe szaleństwo - lepienie bałwana, wojny na śnieżki, jazda na saneczkach. Ile było radości? Ile białego szaleństwa? Ten tylko wie, kto tam był i w zabawie uczestniczył. Panie zorganizowały konkurs na Wesołego bałwanka. Wszystkie dzieci spisały się wspaniale. Zostały nagrodzone oklaskami i słodyczami.

2012-02-17 11:56

Grzybki dbają o swoje zęby

Dzisiaj na zajęciach rozmawialiśmy, otym co należy zrobić, aby mieć mocne i zdrowe zęby. Dzieci opowiadały o swojej wizycie u stomatologa. Później schrupały jabłuszko i marchewkę a następnie bardzo dokładnie umyły swoje ząbki.

2012-02-15 11:46