Wycieczka do sklepu

Dzieci z grupy Krasnali odwiedziły dzisiaj sklep ANNA, gdzie mogły zapoznać się z pracą sprzedawcy. Z dużym zainteresowaniem obserwowały jakie towary sprzedaje się w tym sklepie, które z nich się waży a które sprzedaje na sztuki. Przedszkolaki wręczyły paniom sklepowym laurkę własnoręcznie wykonaną podczas zajęć plastycznych w przedszkolu. Panie poczęstowały dzieci gumami rozpuszczalnymi do żucia. Bardzo dziękujemy za przybliżenie dzieciom zawodu sprzedawcy.

2012-03-12 12:52

Odwiedziny u Grzybków

Dzisiaj przyszła do nas mama Bartusia, która pracuje w szpitalu jako pielęgniarka. Pani Małgosia opowiedziała nam o swojej pracy, o tym jak pomaga chorym ludziom, pokazała różne akcesoria potrzebne w swojej pracy. Bardzo dziękujemy pani Małgorzacie Korba za przybliżenie nam zawodu pielęgniarki.

2012-03-09 11:39

U Żabek

Spotkanie z małą kózką.

2012-03-02 19:02

Urodziny w grupie Grzybków

Kajtuś i Wiktoria z grupy Grzybków skończyli dzisiaj 5 lat. Życzymy im wszystkiego najlepszego i dużo, dużo zdrówka !!!

2012-03-01 12:24

Urodziny Oli

Dzisiaj Ola z grupy Misiaczków skończyła 2 latka. Życzymy jej wszystkiego najlepszego :)

2012-02-27 13:13