Zajęcia z Kubusiem

Na kolejnych zajęciach z Kubusiem przedszkolaki z grupy Słoneczka poznały sposoby segregowania odpadów. Najpierw wspólnie przygotowaliśmy pojemniki w odpowiednich kolorach ( papier, szkło, plastik ) , aby wyrobić w dzieciach nawyk segregowania śmieci. Słoneczka dowiedziały się, jak ważne dla nas samych i dla naszego środowiska jest segregowanie odpadów. Wzięły udział w zabawach utrwalających pozytywne nawyki proekologiczne.

2012-04-19 14:48

Urodziny Oliwera

Z okazji urodzin Oliwera najserdeczniejsze życzenia składają mu dziś panie i dzieci z grupy Biedronek.

2012-04-19 13:51

Grzybki i Motylki na osiedlowym placu zabaw.

2012-04-18 14:13

Spotkanie z pielęgniarką

Dzisiaj odwiedziła grupę Słoneczek pielęgniarka - Pani Józefa Letkiewicz. Porozmawiała z dziećmi na temat higieny jamy ustnej i zademonstrowała technikę prawidłowego mycia zębów. Następnie pod jej kierunkiem dzieci pierwszy raz myły zęby w przedszkolu. Obiecały, że od dziś codziennie rano będą to robić. Na zakończenie spotkania zaśpiewały pani pielęgniarce piosenkę ,, Szczotko, szczotko hej szczoteczko..." Dzieci były zaciekawione zajęciami, chętnie rozmawiały z panią na temat higieny jamy ustnej i o sposobach dbania o własne zęby.

2012-04-16 11:32

Grzybki na wycieczce krajoznawczej

Grzybki na wycieczce krajoznawczej.

2012-04-13 14:29