Pożegnalny występ Krasnali

,,Dziś my małe przedszkolaki smutne miny mamy, wystrojeni uroczyście przedszkole żegnamy".

2012-06-16 14:00

Motylki żegnają się z przedszkolem

,,Hej przedszkole ukochane co bez ciebie zrobię ja, może jednak tu zostanę jeszcze rok czy dwa..." Tak Motylki żegnają się z przedszkolem i swoimi paniami.

2012-06-15 22:57

,,Witaminki, witaminki dla chłopczyka i dziewczynki"

Dzisiaj grupę Grzybków odwiedziła mama Wiktorii p. Danusia Mróz, która zapoznała dzieci z działaniem sokowirówki i blendera. Pokaz był połączony z degustacją soków z marchwi, jabłka, pomarańczy, bananów i truskawek. Soki bardzo dzieciom i paniom smakowały. Dziękujemy.

2012-06-15 12:21

Urodziny Julci

Julia z grupy Słoneczek ma dziś urodziny. 100 lat !!!

2012-06-12 12:45

Dzień Rodziców

6.06.2012r. w grupie Słoneczek to wyjątkowe wydarzenie, ponieważ Dzień Mamy i Taty to szczególne święto, zarówno dla rodziców, jak i dla dzieci. W tym dniu zawsze jest dużo miłości i radości. Przedszkolaki na cześć swoich rodziców recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. W części artystycznej młodzi aktorzy przygotowali również teatrzyk pt.,,Sowie opowieści" oraz super atrakcję - turniej ekologiczny, który przyniósł rodzicom i ich dzieciom wiele radości. Oj działo się działo... Występy bardzo podobały się, o czym świadczą uśmiechy, gromkie brawa i podziękowania. Dziękujemy serdecznie Rodzicom za wspaniałą atmosferę, zaangażowanie i wspólną zabawę podczas uroczystości oraz za życzliwość i dowody sympatii.

2012-06-07 15:48