Wizyta w SP3

Przedszkolaki na dniach otwartych w Szkole Podstawowej nr 3

2016-03-05 10:41

Decoupage z Biedronkami i Słoneczkami

Dzięki mamie Hani z grupy Biedronek - pani Ewelinie, dzieci zapoznały się z nową techniką zdobniczą decoupage. Wynikami pracy są przepięknie zdobione wazoniki. Pani Ewelino - dziękujemy!!

2016-02-28 08:18

Eko walentynki

Dziękujemy uczniom Gimnazjum nr 2 i pani Małgorzacie Potaczale za zorganizowanie w naszym przedszkolu Eko walentynek. Nasze przedszkolaki zbierają zużyte baterie i wrzucają do przeznaczonego na nie pojemnika, za co dostają lizaka.

2016-02-20 15:54

Przeczytaj mi tato bajkę... spotkanie z tatą Filipka u Misiaczków.

Realizując program „Cała Polska czyta dzieciom” w dniu 17 lutego do Misiaczków zawitał tato Filipka. Pan Grzegorz zaczął od opowiadania „Mrówka”, a na koniec Filipek poprosił swojego tatusia by przeczytał dzieciom bajkę, którą lubi najbardziej „Koń i osioł”. Bardzo serdecznie dziękujemy Panu Grzegorzowi za poświęcony czas i ciekawie przeczytane historyjki. Czekamy z utęsknieniem na dalsze spotkania z rodzicami i ciekawymi bajkami.

2016-02-17 18:36

Walentynki u Misiaczków

15 luty był dla Misiaczków prawdziwym, czerwonym dniem miłości i przyjaźni. Dzieci tego dnia ubrały się na czerwono i tym samym zapoczątkowały dzień miłych wrażeń. Przedszkolaki wzięły udział w różnych zabawach związanych z walentynkami m.in.: szukały drugiej połówki serca, rozwiązywały zagadki dotyczące bohaterów bajek, bawiły się zrobionymi przez siebie papierowymi serduszkami i balonami, następnie każde dziecko pomalowało ze styropianu swoje serduszko Na koniec tego czerwonego dnia każde dziecko otrzymało walentynkę i pysznego lizaka w kształcie serduszka. Na zakończenie serduszkowych zabaw odbyła się walentynkowa dyskoteka. Walentynki w przedszkolu z pewnością można zaliczyć do udanych.

2016-02-17 18:17