Piknik w Osetnicy.

Dnia 30 maja Biedronki i Misiaczki wybrały się na piknik majowy do Osetnicy na boisko. Pogoda dopisała, były zawody i miły wypoczynek na łonie natury.

2016-06-02 12:25

Dzień mamy u Misiaczków, Biedronek i Słoneczek

Dzieci z mniejszych grup przygotowały piękne przedstawienia z okazji dnia mamy. Były piosenki, tance i życzenia - wszyscy świetnie się bawili. Na koniec przedszkolaki rozdały piękne prezenty dla rodziców i zasiedli do poczęstunku ze swoimi rodzicami.

2016-05-27 12:22

Wycieczka Motylków i Krasnali do Osady Danieli

Dnia 17 maja grupa Motylków i Krasnali wybrała się do Zamienic na wycieczkę do Osady Danieli. Było bardzo wesoło i ciekawie.

2016-05-18 12:02

Kibicowanie Grzybków

Dzisiaj Grzybki kibicowały uczniom szkół podstawowych i gimnazjów którzy ścigali się na chojnowskim rynku. Bardzo mocno trzymaliśmy za wszystkich uczestników kciuki.

2016-05-10 12:15

Straż pożarna z Przedszkolakami

Dnia 9 maja odwiedził nas tata Wiktorii Gucał z drużyną OSP Rokitki. Strażacy pokazali dzieciom sprzęt, przybliżyli pracę strażaka, pozwolili również ubrać kaski. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zawody z wężami strażackimi.Dzieci serdecznie dziękują i cieplutko pozdrawiają WSZYSTKICH STRAŻAKÓW.

2016-05-09 12:31