Dzień Przedszkolaka

20 września w naszym przedszkolu odbył się Dzień Przedszkolaka.Zorganizowane zostały gry i zabawy dla dzieci. Dzieci uczestniczyły we wspólnej zabawie. Nie zabrakło radości i uśmiechu.

2016-09-22 13:14

Wizyta Policjantów

W poniedziałek gościliśmy w naszym przedszkolu Panów policjantów z Komisariatu Policji w Chojnowie. Głównym celem spotkania było uświadomienie dzieciom, jakie niebezpieczeństwa czyhają na nie podczas drogi do przedszkola oraz jak należy prawidłowo przechodzić przez jezdnię.oraz podkreślili konieczność noszenia odblasków. Ponadto dzieci miały okazję dowiedzieć się na czym polega praca policjanta oraz jak wygląda jego mundur. Sporą atrakcją dla przedszkolaków była możliwość zobaczenia niektórych akcesoriów wykorzystywanych przez policjantów podczas swojej służby:)

2016-09-19 19:01

Urodziny w Misiaczkach

W grupie Misiaczków swoje 3 urodziny świętował Wojtuś i Oliwier. Dzieci bardzo się cieszyły i ośpiewały uroczyste sto lat.

2016-09-19 15:52

Święto pieczonego ziemniaka

W czwartek 15.09.2016 grupy Biedronki i Słoneczka poznały uroki ciekawego życia na wsi" Mama Huberta zaprosiła dzieci na Dzień Pieczonego Ziemniaka. W Konradówce czekały na nas niespodzianki: przejażdżki traktorem, zbieranie jajek z kurnika i wizyta w oborze.Dzień był bardzo udany i długo pozostanie w naszej pamięci. DZIĘKUJEMY!!!

2016-09-19 12:48

Taneczne zakończenie przedszkola

Przedszkolaki poprzez zabawę taneczną pożegnały się z przedszkolem.

2016-06-28 12:42