Słoneczka w Pizzeri

W piątek w ramach podziękowań za piękny występ grupa Słoneczek wraz ze swoimi paniami wybrała się do Pizzerii Piccolo Mondo, Było bardzo wesoło i smacznie.

2016-11-18 15:45

W Słoneczkach zajęcia z aerobiku

W środę grupę Słoneczek odwiedziła mama Florci która w ramach koncepcji Przedszkola przeprowadziła z dziećmi aerobik na wesoło.

2016-11-18 15:18

Jesień w Biedronkach

Biedronki przygotowały kącik jesienny, dzieci nazbierały kolorowe liście, kasztany, szyszki, zołedzie,oraz dynie które pięknie ozdobiły naszą sale. Nie zabrakło zabaw muzyczno - ruchowych. Dzieci poznały rodzaje liści i różne rodzaje grzybków.

2016-11-12 13:04

Opowiadania w Biedronkach

W środę grupę Biedronek odwiedziła mama Kubusia przynosząc 4 ciekawe opowiadania które z zaciekawieniem wysłuchały dzieci a były to m.in: ,,Wóz strażacki Jacka", ,,Traktor Tadka" ,,Helikopter Piotrka" oraz ,,Dzwig Darka" Dzieci z zainteresowaniem słuchały przygód oraz odgadywały zagadki związane z danymi pojazdami. Na koniec za piękne odpowiedzi dzieci otrzymały smakołyki. Serdecznie dziękujemy mamie Kubusia za poświęcony czas i pięknie przeczytane bajeczki.

2016-11-12 11:27

Jesiennie w Słoneczkach

Dzisiaj grupę Słoneczek odwiedziła mama Bartka która przedstawiła dzieciom tematykę jesienną. Nie zabrakło wspólnych zabaw i smacznego soczku.

2016-11-11 11:10