Mikołaj w Misiaczkach

Dziś grupę Misiaczków odwiedził Mikołaj. Mimo, ze to grupa najmniejszych dzieciaczków w naszym przedszkolu, spisała się dzielnie i odważnie.

2016-12-08 12:49

Mikołaj w zerówce

Dziś Mikołaj odwiedził dzieci i rozdał im mikołajkowe paczki.

2016-12-07 11:14

Andrzejki w Biedronkach

W naszej grupie andrzejkowe wróżby odbyły się 30 listopada. Atmosfera od samego rana była gorąca. Dzieci podekscytowane nie mogły doczekać się rozpoczęcia zabawy. Biedronki mogły poznać swoją przyszłość, imię ukochanej/ukochanego i dowiedzieć się, co może zdarzyć się w ich życiu w niedalekiej przyszłości. Dzieci miały okazję posłuchać wróżb odczytywanych ze szklanej kuli, rzucać monetą do wody, aby spełniły się ich marzenia. Nie mogło też zabraknąć wróżenia z butów. W czasie zabawy buty ustawiały chętne dzieci, świetnie się przy tym bawiąc. Wróżby-konkursy były wielką atrakcją. Wiele radości sprawiły dzieciom także tańce z balonami i szarfami.

2016-11-30 22:13

Przedszolne laboratorium

Dlaczego z butelki nie można wylać wody? Zimne ognie palą się w wodzie? Czy olej i cola to przyjaciele? Jak powstaje kolorowy deszcz? Co pływa a co tonie? Na te pytania Słoneczka szukały odpowiedzi obserwując proste i ciekawe eksperymenty.

2016-11-29 13:04

Pluszowy Miś w Biedronkach

Dnia 25.11.2016r. Biedronki świętowały Dzień Pluszowego Misia. Dzień ten był wyjątkowy, ponieważ odwiedziła Nas cała gromada kolorowych, puszystych, dużych i małych pluszaków! Dzieci z dumą prezentowały swoich puszystych przyjacieli, z którymi się przywitaliśmy. A ponieważ to święto Misia, wspólnie odśpiewaliśmy im „Sto Lat”. Tego dnia odbyła się też mini dyskoteka z wszystkimi muzycznymi hitami o misiach! A na pytanie jaki jest ulubiony przysmak Misiów, każdy przedszkolak wiedział, że jest to MIÓD! Każdy z Nas, ze smakiem zjadł przygotowane herbatniczki posmarowane słodziutkim miodem.

2016-11-29 10:32