Z wizytą w Szkole Podstawowej nr 3

Grupy ,,0" z naszego przedszkola odwiedziły we wtorek 22.03 2011r. Szkołę Podstawową nr 3. Dzieci powitali pan dyrektor Mariusz Szklarz i pani wicedyrektor Grażyna Klucznik , zapraszając do zwiedzania szkoły. Na zaproszonych gości czekały liczne atrakcje i niespodzianki. W sali gimnastycznej dzieci oglądały występy grupy tanecznej, teatralnej, wokalnej i niezapomniane pokazy akrobatyczne. Dzieci zwiedzały również sale lekcyjne , w tym najnowocześniejszą na naszym terenie pracownię komputerową . Na zakończenie dzieci dostały kolorowe kwiatuszki z logo szkoły i wiosenne opaski wykonane przez starszych kolegów na kółku plastycznym. Uwieńczeniem odwiedzin było wspólne pamiątkowe zdjęcie dzieci w towarzystwie sympatycznej pandy. Czas minął bardzo szybko i trzeba było się pożegnać, ale już we wrześniu duża część dzieci ponownie zjawi się w Szkole Podstawowej nr 3 nie jako goście tylko jej uczniowie.

2011-03-23 18:16

Przywitanie wiosny

,,Wiosna, wiosna idzie przez świat..." Dzisiaj w naszym przedszkolu jak co roku odbyło się pożegnanie zimy i powitanie wiosny. Dzieci już od kilku dni przygotowywały się do tego dnia, w kącikach przyrody posadziły cebulę, pietruszkę, posiały rzeżuchę. W czasie spacerów bacznie wyszukiwały pierwszych oznak wiosny. Przedszkolaki z Marzannami przemaszerowały ulicami miasta w pięknym korowodzie, powitanie wiosny było barwne i wesołe. Dzieci pełne radości i nadziei na rychłą poprawę pogody śpiewały wiosenne piosenki. Mamy nadzieję, że słońce już wkrótce przyprowadzi małą wiosnę za rękę.

2011-03-21 19:06

Bambiniada 2010

Dzieci z naszego przedszkola wspaniale zaprezentowały się na scenie, wykonując piosenki "Słodki strach" i "Mama piecze ciasto".

2010-05-05 00:23

Zabawy na śniegu 2009 - Słoneczka

Zabawy na śniegu w grupie Słoneczka

2010-03-30 22:15