Podziękowanie.

Dziękujemy !!! Koledzy i koleżanki Agnieszki Kużdżał z grupy żłobkowej Misiaczki dziękują bardzo, hojnej cioci z Holandii pani Voortman za ogromną paczkę z atrakcyjnymi prezentami. Pozdrawiamy i życzymy dużo zdrowia.

2011-03-30 12:19

Wizyta w Muzeum

Grupa Krasnali odwiedziła Muzeum Regionalne w Chojnowie, gdzie odbył się pokaz wykonywania ozdób ze szkła. Dzieci mogły samodzielnie wydmuchiwać szklane bańki, które zabrały do domu. Pokaz zaprezentowała pani Helena Piasecka z Legnicy.

2011-03-29 14:19

Przedstawienie ,,Porwanie Księżniczki"

O czym będzie teatrzyk ? Czy długo będzie trwał ? Dużo będzie aktorów ? Te pytania od samego rana dzieci zadawały sobie i nam - swoim paniom. Wreszcie nadeszła magiczna godzina. Dzieci weszły do sali ,,teatralnej" przy dźwiękach muzyki, zapraszane przez Kota, Koguta i Lisiczkę - głównych bohaterów przedstawienia. Od razu znalazły się w zaczarowanym świecie księżniczek, królów, cyganów i gadających zwierząt. Aktorzy z Teatru Lalek ,,Pinokio" z Nowego Sącza i ich piękne, kolorowe kukiełki przekazywali dzieciom poprzez sztukę jak być dobrym, jak pomagać innym i że zawsze nasze dobre uczynki są nagradzane. Nie muszą to być klejnoty - wystarczy jedno magiczne słowo DZIĘKUJĘ. Dzieci z zapartym tchem i wypiekami na policzkach śledziły losy porwanej księżniczki. Po przedstawieniu w salach dyskutowały na temat złych i dobrych postaci, podając przykłady z naszego przedszkolnego podwórka. Mamy nadzieję, że historia ,,Porwanej księżniczki" zostawi w sercach dzieci ziarenko dobra, które zostanie tam na dłużej.

2011-03-29 11:22

Dzień z życia przedszkolaka

Nareszcie przyszła długo oczekiwana wiosna. Wszystko zaczyna budzić się do życia. Korzystając z pięknego słońca dzieci z grupy Biedronki wyruszyły na wiosenny spacer, by zobaczyć i posłuchać, co zmieniło się w przyrodzie. Po powrocie wykonały piękne prace na temat - Sukienka pani Wiosny.

2011-03-25 11:05

Wiosna w przedszkolu

Wiosna zaczęła się nie tylko w kalendarzu i w przyrodzie. Dominuje w zajęciach i zabawach dzieci w przedszkolu.

2011-03-25 10:31