Misiaczki malują biedronki.

,,Biedroneczki są w kropeczki..."

2011-04-28 16:51

,,Ty o Ziemię naszą dbasz - czysto wokół masz"

Zajęcia z ekologii. Z okazji Międzynarodowego Święta Ziemi dzieci z grup - Biedronki i Słoneczka brały udział w zabawach, które zachęcały je do dbania o środowisko, utrzymania czystości w swoim najbliższym otoczeniu oraz wrzucaniu wszelkich odpadów do przeznaczonych do tego kontenerów.

2011-04-28 13:03

Przygotowania do Świąt Wielkanocnych c.d.

Misiaczki i Motylki przygotowują ozdoby wielkanocne.W atmosferze Świąt Wielkanocnych Misiaczki malują ,,kurczątko żółciutkie..." Malowanie to jedno z ulubionych zajęć maluchów, choć jeszcze potrzebna jest pomoc pani, a po zajęciach... słodkie czekoladowe jajeczka, króliczki i zdrowe jabłuszka, co mile dopełniło te chwile. Dzieci z grupy Motylki malowały pisakami i kredkami pisanki wielkanocne.

2011-04-21 12:22

Przygotowujemy się do Świąt Wielkanocnych.

Prace plastyczne przedszkolaków. Święta Wielkanocne za pasem , a co bardziej kojarzy się z tymi świętami niż pisanki ? Na zajęciach przedszkolaki wykonywały prace o tematyce świątecznej . Dzieci z grupy Biedronki zrobiły pisanki wielkanocne . Ozdobiły je różnymi ciekawymi technikami . Każde miało własny pomysł , jak udekorować swoją pisankę . Tak więc są malowane farbami , kredkami , oklejane plasteliną oraz kolorowymi naklejkami .

2011-04-19 12:00

Imieniny Anastazji