Urodziny Kasi

Serdeczne życzenia urodzinowe złożyły dziś Kasi dzieci z grupy Słoneczek

2011-11-16 12:45

Wizyta policjantów

Dnia 16.11.2011r. odwiedzili nas policjanci: p.Henryk Rokita i p. Wojciech Piwowarczyk, którzy rozmawiali z dziećmi o przestrzeganiu na co dzień zasad bezpieczeństwa. Dzieci obiecały, że będą wykorzystywać zdobyte wiadomości.

2011-11-16 12:19

Imieniny Oli

Wszystkiego najlepszego w dniu imienin Oleńko :)

2011-11-09 12:17

Na poczcie

Dzieci z grupy Słoneczek miały okazję zapoznać się z pracą wykonywaną przez listonoszy i innych pracowników poczty głównej w Chojnowie. Wycieczka odbyła się 8.11.2011r. dzięki uprzejmości pani naczelnik poczty Henryki Szczupak - babci Agatki. Dzieci zwiedzały pomieszczenia poczty na co dzień niedostępne dla zwykłych klientów. Widziały panie zajęte pracą biurową i liczne grono listonoszy segregujących listy i paczki. Na koniec dzieci serdecznie podziękowały, zaśpiewały piosenkę ,,Szedł listopad" i zapewniły, że już niedługo wraz z rodzicami odwiedzą pocztę aby wysłać listy do Świętego Mikołaja.

2011-11-08 12:10

Pasowanie na przedszkolaka

27.10.2011r. w naszym przedszkolu odbyło się pasowanie na przedszkolaka. To szczególnie ważne wydarzenie dla dzieci z grupy Słoneczek. Jest to również moment, w którym maluchy stają się pełnoprawnymi przedszkolakami. Uroczystość rozpoczęła się od programu artystycznego, w którym dzieci pięknie śpiewały, recytowały wiersze i tańczyły. Następnie Pani Dyrektor zaczarowaną kredką mianowała każde dziecko na przedszkolaka i wręczyła dyplom na dobry początek wspólnych lat edukacji przedszkolnej. Po pasowaniu był czas na sesję zdjęciową, swobodne rozmowy z rodzicami i dziećmi, a także na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. BARDZO DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM RODZICOM, KTÓRZY ZAANGAŻOWALI SIĘ W PRZYGOTOWANIE UROCZYSTOŚCI.

2011-10-28 09:36