Wizyta górnika

Do przedszkolaków z grup Jeżyki, Żabki i Pajacyki przybył gość. Był to górnik, tato jednego z przedszkolaków. Gość zaprezentował się w stroju galowym. Opowiedział o swojej pracy pod ziemią, co poparł pokazem ciekawych zdjęć. Przedszkolaki miały możliwość zapytania się o sprawy związane z tą trudną i niebezpieczną pracą. Serdecznie dziękujemy za niewątpliwie bardzo ciekawe spotkanie.

2011-12-20 18:40

Przedstawienie pt.,,Kopciuszek"

Przedszkolaki obejrzały dziś przedstawienie pt.,,Kopciuszek" w wykonaniu uczniów z Gimnazjum nr 2 w Chojnowie. Dzieci z uśmiechem na buziach podziwiały grę młodych aktorów. Zostały też obdarowane przez nich prezentami - książkami i puzzlami. Bardzo dziękujemy i zapraszamy ponownie.

2011-12-20 14:41

Wigilia w grupach Żabki, Pajacyki i Jeżyki

Spotkanie przy wigilijnym stole dzieci z grup zerowych.

2011-12-20 13:12

Wigilia w grupie Żabki2 i Pajacyki2

19.12.2011r. odbyła się Wigilia w grupach dzieci 6-letnich. Rodzice zadbali o ciasto, słodycze i owoce. Dzieci wspólnie z nauczycielkami przygotowały kolędy, pastorałki oraz Jasełka. Życzenia, wspólne dzielenie się opłatkiem, poczęstunek przy odświętnie nakrytych stołach sprawiły, iż ten dzień był wyjątkowy. Serdecznie dziękujemy p. Malik za organizację zakupów ciasta, owoców i pomoc przy sprzątaniu po Wigilii oraz mamom, które przygotowały dla dzieci stroje aniołów. Podczas Wigilii dzieci z grup Żabki, Pajacyki i Jeżyki wysłuchały koncertu kolęd w wykonaniu dzieci z Ogniska Muzycznego w Chojnowie. Wśród artystów byli absolwenci naszego przedszkola m.in. Hania Chopkowicz, Malwina Bosek, Krzyś Saja i Maciek Galez. Opiekunom serdecznie dziękujemy za przygotowanie dzieci i zorganizowanie koncertu.

2011-12-20 08:49

Spotkanie z górnikiem

Dnia 15.12.2011r. gościliśmy w naszym przedszkolu górnika - tatę Rafałka z grupy Słoneczek. Dzieci dowiedziały się, jak ciężka i niebezpieczna jest praca górników. Oglądały strój galowy, sprzęt potrzebny do pracy pod ziemią oraz bryły węgla i soli, które przyniósł nasz gość. Pragnę gorąco podziękować państwu Wilk za wizytę w naszym przedszkolu, przybliżenie pracy górnika i słodki upominek oraz pani Skibie za dostarczenie materiałów dydaktycznych potrzebnych do tych zajęć.

2011-12-15 10:19