U Żabek2

Na zajęciach plastycznych dzieci wykonały stroje z worków foliowych. Następnie odbył się pokaz mody :)

2012-11-16 17:01

Przedstawienie pt.,,Jesienne opowieści" c.d.

Przedstawienie pt.,,Jesienne opowieści" w grupach ,,0".

2012-11-16 16:53

Leśniczy w przedszkolu

W listopadzie w naszym przedszkolu gościł leśniczy pan Roman Książek z Nadleśnictwa Złotoryja - Leśnictwo Modła. Na początku spotkania zaprezentował dzieciom swój mundur i opowiedział o swojej pracy oraz zwyczajach leśnych zwierząt. Leśniczy podkreślił, że człowiek jest gościem w lesie i musi szanować zwyczaje gospodarzy czyli zwierząt w nim mieszkających. Dziękujemy za ciekawe informacje oraz drobne upominki. Postaramy się odwiedzić pana leśniczego wiosną i przyjrzeć się z bliska jego pracy.

2012-11-16 12:52

U Grzybków

Natalka Ziomek z grupy Grzybków skończyła 4 lata. Życzymy jej wszystkiego najlepszego.

2012-11-16 12:22

Przedstawienie pt.,,Jesienne opowieści"

Przedszkolaki obejrzały dziś przedstawienie pt.,,Jesienne opowieści". Razem z misiem, wiewiórką i sójką dowiedziały się jak zwierzęta przygotowują się do zimy.

2012-11-15 18:49