Wigilia u Krasnali

Wigilia u Krasnali. ,,Przy wigilijnym stole bliscy się gromadzą, w rodzinnej atmosferze biały opłatek dzielą."

2012-12-20 11:39

Wigilia u Grzybków

W środę w naszej grupie odbyła się wigilia. Każdy był odświętnie ubrany, przyniósł coś dobrego na wigilijny stół. Był opłatek, biały obrus, świąteczne stroiki. Składaliśmy sobie życzenia świąteczne i Wam wszystkim również życzymy wiele radości, miłości i wesołych świąt rodzinnych. Kochani Rodzice dziękuję za poczęstunek i dekorację świątecznego stołu.

2012-12-20 11:27

Wigilia u Biedronek

,,Biały obrus już na stole, są nakrycia, piękne świece. Usiądziecie i opłatkiem wspólnie dzielić się będziecie."

2012-12-20 00:07

Wigilia u Misiaczków

,,Jest taki dzień bardzo ciepły, choć grudniowy, dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory. Jest taki dzień, w którym radość wita wszystkich. Dzień, który już każdy z nas zna od kołyski..."

2012-12-19 23:13

Wigilia w przedszkolu

Święta Bożego Narodzenia to najpiękniejszy okres roku, jest to szczególny czas. Czas składania życzeń, śpiewania kolęd, wręczania prezentów bliskim. W naszym przedszkolu to również wyjątkowy okres. Dziś wszystkie dzieci usiadły do wigilijnego stołu. Ten uroczysty moment poprzedził koncert złożony z utworów rozrywkowych, arii operetkowych i kolęd.

2012-12-19 22:28