Kubusiowi przyjaciele natury

W ramach obchodów Dnia Ziemi dzieci z grup ,,0" wykonały plakaty potwierdzające troskę i przyrzeczenie dbania o przyrodę i całą planetę.

2013-05-17 12:11

U Żabek2

Urodziny Oliwki z grupy Żabki2.

2013-05-17 11:59

U Biedronek

Biedronki odwiedziły dziś bibliotekę. Dla niektórych była to pierwsza wizyta w tej instytucji. Widok tylu książek wywarł na nich ogromne wrażenie. Pani Marzena Luty wypożyczyła nam książeczki i zaprosiła nas na kolejne spotkanie.

2013-05-16 13:25

Zabawy ruchowe na boisku Orlik

Przedszkolaki z grupy Grzybków w poniedziałek zostały zaproszone przez dziadka Maćka, pana Stal na boisko Orlik do wspólnej zabawy z wykorzystaniem piłek. Piękna pogoda i miła atmosfera sprzyjały organizacji gier i zabaw ruchowych. Dziękujemy panu Stefanowi Stal za udostępnienie dzieciom boiska oraz za wspaniałą zabawę.

2013-05-16 12:49

Wycieczka do lasu

15.05.2013 r. Grzybki i Krasnale wybrały się na wycieczkę do lasu w Modłej. Celem wycieczki było poznanie środowiska leśnego podczas bezpośredniej obserwacji, przybliżenie pracy leśnika oraz kształtowanie postaw ekologicznych wobec otaczającego nas środowiska. Zwiedzanie leśniczówki, spacer po lesie oraz wspólnie spędzony czas przy ognisku sprawiły, że dzieci wróciły do przedszkola dotlenione, ożywione i zadowolone. Zapraszamy do obejrzenia pamiątkowych zdjęć z wycieczki. Bardzo dziękujemy panu Romanowi Książek za ciekawe opowieści i już czekamy na następne spotkanie.

2013-05-15 18:34