U Grzybków

Urodziny Juleczki, rytmika, spacer - tak minął dzień w grupie Grzybków (12.06.2013r.)

2013-06-14 13:40

U Motylków

Lekcja pokazowa języka angielskiego w grupie Motylków.

2013-06-14 12:29

Pokazowa lekcja języka angielskiego

Pokazowa lekcja języka angielskiego w grupie Słoneczek i Biedronek.

2013-06-14 11:27

,,Żyj z przyrodą w zgodzie"

Na zakończenie cyklu spotkań na temat wędkarstwa grupy Krasnali i Motylków wybrały się dziś na wycieczkę nad staw chojnowski, gdzie czekała na nich miła niespodzianka. Każde dziecko miało okazję łowić ryby, które później ( po pomyśleniu życzenia ) zostały wypuszczone do stawu. Były zabawy nad wodą, słodki poczęstunek i wspólna fotografia. Serdecznie dziękujemy instruktorom: panu Janowi Wierzbickiemu i panu Andrzejowi Wasylkowskiemu za przybliżenie nam ciekawego sposobu spędzania wolnego czasu.

2013-06-13 19:22

FESTYN RODZINNY 2013 c.d.

Dnia 8.06.2013 r. odbył się w naszym przedszkolnym ogrodzie Festyn Rodzinny zorganizowany przez Radę Rodziców. Zabawa była wyśmienita. Odbyło się wiele ciekawych konkursów dla dzieci i dorosłych. Impreza obfitowała w popisy wokalne i taneczne naszych milusińskich, których buzie przyozdobione były artystycznymi makijażami. Dzieci chętnie uczestniczyły wraz ze swoimi rodzicami w różnych konkurencjach sportowo-sprawnościowych. Organizatorzy zaspokajali apetyty gości serwując za drobną opłatą kiełbaski i pyszne ciasteczka a także zimne i gorące napoje. Atrakcją festynu była loteria fantowa, w której każdy był wygranym. Serdecznie dziękujemy organizatorom festynu i sponsorom , dzięki którym zabawa była wspaniała.

2013-06-10 13:00