U Słoneczek

Z okazji urodzin życzymy Gracjanowi wszystkiego najlepszego i 100 lat !!!

2013-10-09 12:02

U Misiaczków

Misiaczki w czasie zabawy w basenie z piłeczkami

2013-10-08 13:42

U Biedronek

Odbijanie stempli ziemniaczanych wykonanych przez rodziców. Celem pracy było poszerzanie doświadczeń plastycznych, kształcenie napięcia mięśniowego dłoni i palców, ważnych w późniejszym okresie nauki pisania. Nowa technika plastyczna dostarczyła dzieciom dużo radości, rozwijając ich inwencję twórczą. Dziękujemy rodzicom za wykonanie pięknych stempli.

2013-10-08 13:19

U Krasnali

Dzisiaj grupę Krasnali odwiedził niecodzienny gość. Madzia przyprowadziła do przedszkola swojego dziadka, który jest pszczelarzem. Pan Stanisław przygotował specjalny ul, w którym były zamknięte pszczoły. Każde dziecko mogło bezpiecznie obserwować życie roju. Dzieci usłyszały wiele ciekawostek dotyczących pszczół. Na koniec można było spróbować miodu prosto z plastra. Krasnale bardzo dziękują za pełne wrażeń spotkanie.

2013-10-08 12:31

U Biedronek

Ola z grupy Biedronek skończyła dziś 3 lata. Składamy jej najserdeczniejsze życzenia urodzinowe, dużo zdrowia, szczęścia, uśmiechu i 100 lat !!!

2013-10-07 21:21