U Żabek1

Żabki1 w sklepie zoologicznym

2013-10-29 10:04

Misiaczkowe zabawy

Spotkanie z misiami ułatwiło dzieciom z grupy Biedronek kształcenie umiejętności liczenia 1-2. Dzieci zapoznały się z obrazem graficznym liczb 1, 2. Porównywały wielkości (duży, mały, większy, mniejszy), uczyły się rymowanki ,,Dwa niedźwiadki", tańczyły przy piosence ,,Pluszowy miś" i kolorowały czapki misiaczków. Zajęciom towarzyszyła miła atmosfera.

2013-10-24 20:12

U Krasnali

Dzisiaj Krasnale wybrały się na wycieczkę do sklepu zoologicznego, gdzie miały okazję zobaczyć różne ryby, zwierzątka i ptaki. Dzieci wysłuchały wiele ciekawostek z życia zwierząt opowiedzianych przez właściciela sklepu pana Romana Bruchala. Bardzo dziękujemy.

2013-10-23 19:44

U Biedronek

Biedronki obejrzały teatrzyk pt.,,Zabawy królewny", którego morałem jest: ,,Pij mleko, będziesz wielki". Przedstawienie sprawiło im dużo radości i dostarczyło wielu wiadomości na temat zwierząt. Dzieci odkryły w sobie talenty aktorskie, które wykorzystały po przedstawieniu. Własne improwizacje z wykorzystaniem pacynek dały możliwość prezentacji każdej osobie. Nowe doświadczenia umocniły w dzieciach wiarę we własne siły i były okazją do doskonałej zabawy.

2013-10-22 11:51

U Słoneczek

Piątek dla Słoneczek był dniem typowo warzywnym. Dzieci dobrze wiedzą o tym, że warzywa zawierają dużo witamin i są bardzo zdrowe. Dlatego przygotowały sałatkę warzywną. Potrafiły wymienić jakie składniki będą potrzebne do jej wykonania. Krojenie warzyw nie sprawiło dzieciom żadnych trudności. Poradziły sobie z tym doskonale. Gdy wszystkie warzywa były pokrojone Słoneczka na zmianę je mieszały tak żeby składniki się połączyły. Sałatka była bardzo smaczna!

2013-10-21 14:14