U Biedronek

Zabawy badawcze z wodą w grupie Biedronek. Dzieci poznały właściwości wody (kolor, smak, zapach, temperaturę), zjawisko parowania i skraplania, obieg wody w przyrodzie, zjawisko tonięcia i pływania ciał w wodzie. Poznały taniec integracyjny ,,Deszczyk". Uczestniczyły w zabawach twórczych ze wstążkami z bibuły i zabawach rytmiczno-tanecznych z parasolkami.

2013-11-15 19:11

U Słoneczek

Urodziny Mai z grupy Słoneczek.

2013-11-15 18:26

Wycieczka na pocztę

W listopadzie dzieci z grupy Grzybków wybrały się do Urzędu Pocztowego. Wizyta na poczcie była bardzo pouczająca i była też dobrą okazją do utrwalenia nawyku kulturalnego zachowania się w miejscu publicznym. Dzieci zapoznały się z instytucją poczty i pracą listonosza, a następnie pełne wrażeń wróciły do przedszkola, podziwiając po drodze uroki jesiennych drzew.

2013-11-15 17:16

U Motylków

Urodziny Natalki z grupy Motylków.

2013-11-15 12:44

Poznaliśmy zwierzęta hodowane w domu

W ramach realizacji tygodniowego tematu: ,,Moje ulubione zwierzęta" grupy Motylków, Krasnali i Biedronek gościły w przedszkolu chomika - Milusia, którego przyniosła nam Julcia oraz żółwia Lolę należącego do Kingi. Dzieci mogły zapoznać się z wyglądem, sposobem odżywiania i dbania o te zwierzęta.

2013-11-15 12:23