Światowy Dzień Pluszowego Misia w przedszkolu

Światowy Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu. Dzieci uczestniczyły w imprezie z okazji 111 urodzin Pluszowego Misia. Każde dziecko przyniosło ze sobą swojego ulubionego pluszaka. Były piosenki, konkursy i wierszyki, a Miś otrzymał od dzieci piękne życzenia.

2013-11-25 12:49

Konkurs plastyczny

Krasnale, Motylki i Grzybki biorą udział w konkursie plastycznym ,,Anioł - Tradycje i zwyczaje bożonarodzeniowe" organizowanym przez Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy. Oto nasze prace - trzymamy kciuki !

2013-11-25 12:33

Wycieczka do apteki

Dnia 21.11.2013r. Motylki wybrały się do apteki Farmed. Zapoznały się z pracą farmaceuty oraz z wyglądem apteki. Dzięki uprzejmości pani kierownik zwiedziły również zaplecze i dowiedziały się, że w aptece nie tylko sprzedaje się leki, ale też się je robi. Pani aptekarka uświadomiła dzieciom, że aby nie chorować należy się dobrze odżywiać. Przedszkolakom bardzo podobało się w aptece. Na koniec podziękowaliśmy farmaceutom i wręczyliśmy upominek a dzieci otrzymały niespodzianki. To była udana wycieczka.

2013-11-22 13:06

Rodzice czytają dzieciom

W grupie Motylki mama Tomka przeczytała dzieciom bajkę pt. ,,Groszek". Zrobiła to profesjonalnie i zabawnie, tak że mała publiczność z chęcią słuchała i czekała na możliwość obejrzenia obrazków. Dziękujemy pani Małgosi za poświęcony nam czas i za niespodzianki, które dzieci otrzymały na zakończenie spotkania.

2013-11-22 12:41

U Misiaczków

Gabrysia z grupy Misiaczków skończyła dziś 2 latka. Życzymy jej wszystkiego najlepszego.

2013-11-22 11:29