Dzień Babci i Dziadka u Krasnali

Dziś w grupie Krasnali odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci recytowały wierszyki, śpiewały piosenki i tańczyły. Następnie wspólnie z babciami i dziadkami raczyły się słodkim poczęstunkiem. Życzymy Wam Kochani STO LAT !!!

2014-01-21 12:15

U Misiaczków

Urodziny Maciusia i Piotrusia. Z okazji urodzin życzymy im wszystkiego najlepszego i 100 lat !!!

2014-01-21 11:38

U Krasnali

Dzisiaj grupę Krasnali odwiedzili uczniowie z Gimnazjum nr 2, którzy przedstawili nam inscenizację o zanieczyszczeniach i o ochronie naszej Ziemi. Młodzież pokazała nam również doświadczenia chemiczne z metalem. Zachęcili nas do uczestnictwa w akcji ,,Lizak za baterie". Bardzo dziękujemy starszym kolegom i ich wychowawczyni pani Małgorzacie Potaczale za interesujące zajęcie.

2014-01-20 18:22

U Grzybków

Z okazji urodzin życzymy Natalce dużo zdrówka i szczęścia :)

2014-01-20 17:36

UWAGA RODZICE

Dzięki zaangażowaniu Rady Rodziców zakupiono do przedszkola nowe, kolorowe stoliki i krzesełka. Ładniejszymi salami cieszą się już : Misiaczki, Słoneczka, Grzybki i Motylki. Natomiast Biedronki cierpliwie czekają, bo przedsięwzięcie jest w trakcie realizacji. Dla Krasnali ten zakup sfinansowało przedszkole. Ponadto Rada Rodziców do grup ,,0" zakupiła laptop, urządzenie wielofunkcyjne i dywan. To dzięki wsparciu Rodziców, którzy wpłacają składki - sale naszych dzieci wyglądają estetyczniej, przyjemniej i atrakcyjniej. Dziękujemy Rodzicom za wsparcie finansowe i prosimy o dalszą współpracę.

2014-01-17 09:19