U Słoneczek

Z okazji urodzin życzymy Filipkowi wszystkiego najlepszego i 100 lat !!!

2014-03-27 11:25

U Motylków

Motylki wykonują "akwarium na niby". Dzieci wycinały i lepiły z plasteliny wodne stworzenia i rośliny. Wspólna praca wszystkim bardzo się podobała.

2014-03-24 20:54

U Słoneczek

Z okazji urodzin życzymy Ali z grupy Słoneczek wszystkiego najlepszego i 100 lat !!!

2014-03-24 11:47

Pajacyki i Żabki witają wiosnę

Jak co roku grupy zerówkowe wybrały się do Parku Śródmiejskiego, aby pożegnać zimę i powitać wiosnę. W grupach Pajacyki2 i Żabki2 Marzanny i Wiosny wykonali rodzice a w Pajacykach1 i Żabkach1 dzieci wspólnie z nauczycielkami. Kukły były bardzo pomysłowe i kolorowe. Dzieci śpiewały piosenki o wiośnie, wyganiały zimę, szukały oznak wiosny w parku, uczestniczyły w zabawach ruchowych. Po spaleniu Marzanny dzieci z opiekunami zaniosły do Urzędu Miasta symbol wiosny. Tam spotkały się z burmistrzem Chojnowa Janem Serkiesem, który poczęstował je cukierkami. W dalszej części obchodów powitania wiosny przedszkolaki w korowodzie przeszły przez chojnowski rynek. Po powrocie do przedszkola na zajęciach dzieci kolorowały i malowały różne obrazki i ilustracje z Marzanną.

2014-03-23 12:51

U Słoneczek

Ola i Kubuś mają dziś urodziny. Życzymy im dużo szczęścia i zdrówka oraz spełnienia wszystkich marzeń.

2014-03-21 22:28