Dzień Marchewki w grupach "0"

2014-04-24 19:11

Dzień Ziemi

23 kwietnia 2014 r. w naszym przedszkolu odbyły się obchody Zielonego Dnia Ziemi. We wszystkich grupach przedszkolnych prowadzone były w tym dniu zajęcia mające na celu wzbogacić wiedzę dzieci na temat ekologii, a w szczególności, jak możemy zadbać o naszą planetę. Żeby zmienić nastawienie każdego z nas do środowiska, musimy robić to już od najmłodszych lat, bo " czym skorupka za młodu nasiąknie ..." Odbył się również "Pochód zielonych" - przedszkolaki wraz z paniami maszerując ulicami Chojnowa w barwnym korowodzie podążyli pod Urząd Miasta. W ten sposób chcieli włączyć się w ogólnoświatowe obchody tego święta. W wielkim pochodzie z transparentami promującymi zachowania ekologiczne przemaszerowało około 160 maluchów. Grupy dzieci wraz z opiekunami serdecznie powitał przed Urzędem Miasta Chojnów Burmistrz p. Jan Serkies oraz pracownicy z Wydziału Zagospodarowania Przestrzennego i Ochrony Środowiska. Mamy nadzieję, że ta akcja na długo pozostanie w pamięci dzieci, rozbudzi ich ciekawość światem, jak również uzmysłowi nam wszystkim, że każdy z nas jest zależny od jednej i tej samej Ziemi i trzeba o nią zadbać !!!

2014-04-23 13:23

U Motylków

Dziś Oliwier z grupy Motylków ma urodziny. Życzymy mu wszystkiego najlepszego i 100 lat !!!

2014-04-18 11:37

Dzień Marchewki

Dziś w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Marchewki. Było dużo atrakcji: zagadki, marchewkowy quiz, tańce, różne prace plastyczne o tematyce "marchewkowej" oraz degustacja marchewkowego soku i marchewki. Wszyscy świetnie się bawili "bo my marchewkę chrupać lubimy dlatego jej święto obchodzimy" !!!

2014-04-16 12:28

U Motylków

Dzieci i panie z grupy Motylków składają Marcelowi najserdeczniejsze życzenia urodzinowe, dużo zdrówka, szczęścia i 100 lat !!!

2014-04-15 11:39