Krasnale ku pamięci

Krasnale wybrali się na spacer na cmentarz. Uczcili pamięć Sybiraków i zapalili znicze przy pomniku.

2016-05-05 11:52

Poczytaj mamo w grupie Misiaczków

Dziś do przedszkola zawitała mama Zuzi. Pani Kasia przeczytała prześlicznie dzieciom bajkę ,,Złotowłosa i trzy niedzwiadki". Dzieci z zachwytem słuchały opowiadania. Dziękujemy serdecznie mamie Zuzi za przepiękne czytanie.

2016-04-29 12:54

Dzień Ziemi

Dnia 22 kwietnia w przedszkolu obchodziliśmy „Dzień Ziemi”. W tym dniu wszystkie przedszkolaki przyszły ubrane na zielono, na znak tego, że wszyscy chcemy aby nasza planeta była zielona i czysta. Dzieci wspólnie dekorowały salę, brały udział w zajęciach plastycznych oraz tanecznych. Podczas zajęć i zabaw dzieci dowiedziały się jak dbać o środowisko i otaczającą nas przyrodę. Następnie przedszkolaki wyruszyły na przemarsz pod Urząd Miasta w przepięknych opaskach, by podzielić się wierszykami i piosenkami o ziemi. Na koniec każde dziecko otrzymało od pana Burmistrza cukierki.

2016-04-26 17:38

Spacer Słoneczek

Grupa Słoneczek wybrała się do pobliskiego gospodarstwa w celu zobaczenia zwierzątek wiejskich.

2016-04-11 11:37

Zwierzątka w Słoneczkach

Grupę Słoneczek odwiedzili przyjaciele Oliwiera - żółw Franklin i rak Makary.

2016-04-05 12:29