Sałatka w Grzybkach

,,Gdy przedszkolak zdrowo je, to wesoło bawi się" Grupa Grzybków i ich owocowa sałatka

2016-10-06 12:59

Szarlotka w Biedronkach

Do grupy Biedronek zawitała mama Zuzi. Pani Kasia pokazała dzieciom jak upiec ciasto z jabłkami - szarlotkę.Dzieci rozpoznawały produkty potrzebne do pieczenia i intensywnie pomagały przy robieniu ciasta. W oczekiwaniu na upieczone ciasto pani Kasia wesoło pobawiła się i potańczyła z dziećmi. Na koniec każde dziecko poczęstowało się upieczonym ciastem, które było bardzo pyszne. Serdecznie dziękujemy pani Kasi za poświęcony nam czas.

2016-10-06 12:45

Wizyta w żłobku

Dnia 23.09.2016 odbyło się uroczyste nadanie imienia chojnowskiemu żłobkowi. Z tej okazji grupa Motylków wzięła udział w części artystycznej. Następnym punktem programu był poczęstunek przygotowany przez panie ze żłobka, zabawy na powietrzu, malowanie twarzy, robienie baniek.

2016-10-03 07:34

Dzien Chłopaka w Misiaczkach

Misiaczki uroczyście obchodziły dzień chłopca, Były różne zabawy, tańce w parach i słodki poczęstunek. Na koniec koleżanki podarowały swoim kolegom prezenty.

2016-09-30 14:35

Urodziny Marcelka

Dzisiaj w grupie Misiaczków swoje 3 urodzinki obchodził Marcelek. Dzieci uroczyście odśpiewały mu sto lat i wesoło się bawiły.

2016-09-29 14:27