Poszukiwania prezentów od zajączka

Jak "Słoneczka" prezentów od wielkanocnego zająca szukały...

2017-04-11 11:52

Sałatka jarzynowa- grupa "Motylki"

Dzieci z grupy "Motylki" przygotowywały samodzielnie sałatkę jarzynową. Pokrojone i wymieszane własnoręcznie danie smakuje najlepiej.

2017-04-04 14:20

Malowanie jajek-warsztaty w Muzeum Regionalnym

Przedszkolaki uczestniczyły w warsztatach organizowanych w Muzeum. Oglądaliśmy tradycyjne ozdabianie pisanek i mieliśmy okazję samodzielnie zafarbować jajka. Zdobyte doświadczenia wykorzystaliśmy w przedszkolu.

2017-04-04 12:32

Warsztaty wielkanocne grupy "Grzybki" z mamą naszej Oli.

Dzisiaj grupę "Grzybków" odwiedziła mama Oli pani Magda Korenik, która przeczytała dzieciom dwie wielkanocne bajki. Dzieci wykonywały kolorowe pisanki a na zakończenie zostały obdarowane czekoladowymi jajkami. Dzieci bardzo serdecznie dziękują pani Madzi za wspaniałe spotkanie.

2017-04-04 11:45

Światowy Dzień Wody

Przedszkolaki dnia 22 marca świętowały Dzień Wody. Przygotowywaliśmy plakaty, makiety i doświadczenia. Nie zabrakło też wspólnej zabawy z "wodą" w tle.

2017-03-22 20:07