Wyniki rekrutacji

Lista dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do grup "0" przy Szkole Podstawowej nr 4 w Chojnowie zostanie udostępniona na początku czerwca. Prosimy o cierpliwość.

2023-04-14 16:33

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2023/2024

Szanowni Państwo, lista dzieci zakwalifikowanych oraz niezakwalifikowanych do Przedszkola Miejskiego nr 3 w Chojnowie została wywieszona na tablicy w ganku placówki. Lista zakwalifikowanych dzieci nie jest jednoznaczna z przyjęciem dziecka do przedszkola.
Rodzice dzieci zakwalifikowanych są zobowiązani do pisemnego potwierdzenia woli zapisu dziecka w przedszkolu, do którego zostało zakwalifikowane na rok szkolny 2023/2024 w terminie 19.04. -26.04.2023r. BRAK PISEMNEGO POTWIERDZENIA W WYZNACZONYM TERMINIE JEST JEDNOZNACZNY Z REZYGNACJĄ Z MIEJSCA DLA DZIECKA W DALSZYM PROCESIE POSTĘPOWANIA REKRUTACYJNEGO.
Dokumenty pobrać można z ganku przedszkola oraz ze strony internetowej w zakładce: Dla Rodziców/ Rekrutacja.

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny 79 81 88 490
Listy dzieci przyjętych i nieprzyjętych do Przedszkola Miejskiego nr 3 w Chojnowie zostaną podane do publicznej wiadomości dnia 28.04.2023r.

1. Tryb odwoławczy przy przyjęciu do przedszkola określa art. 158 Ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe, który mówi:
W terminie 3 dni od dnia podania do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych do przedszkola rodzic kandydata może wystąpić do komisji rekrutacyjnej z wnioskiem o sporządzenie uzasadnienia odmowy przyjęcia do przedszkola.
2. Uzasadnienie sporządza się w terminie 3 dni od dnia wystąpienia przez rodzica z wnioskiem, o którym mowa w pkt. 1. Uzasadnienie zawiera przyczyny odmowy przyjęcia, w tym najniższą liczbę punktów, która uprawniała do przyjęcia, oraz liczbę punktów, którą kandydat uzyskał w postępowaniu rekrutacyjnym.
3. Rodzic kandydata może wnieść do dyrektora publicznego przedszkola odwołanie od rozstrzygnięcia komisji rekrutacyjnej, w terminie 3 dni od dnia otrzymania uzasadnienia.
4. Dyrektor publicznego przedszkola rozpatruje odwołanie od rozstrzygnięcia komisji rekrutacyjnej, o którym mowa w ust. 3, w terminie 3 dni od dnia otrzymania odwołania. Na rozstrzygnięcie dyrektora danego publicznego przedszkola, publicznej szkoły lub publicznej placówki służy skarga do sądu administracyjnego.

2023-04-14 09:30

KONKURS "EKO PORTRET"

Z okazji Dnia Ziemi oraz w ramach Ogólnopolskiego Projektu Zabawa Sztuką zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na eko portret.
Zadaniem dzieci jest stworzenie z materiałów odpadowych dowolnego portretu lub autoportretu ze świata sztuki.
Wybór jest szeroki:
Autoportrety- Picasso, Vincent van Gogh, Jan van Eyck, Kahlo, Wyspiański, Monet.

Portret - "Dama z gronostajem"; "Mona Lisa"; "Dziewczyna z perła"; "Złota muza" itd.

Należy pamiętać, że prace oparte o recykling nie polegają na kupowaniu brakujących materiałów. Wykorzystać należy materiały, którym można nadać drugie życie np. stare gazety, worki, nakrętki, opakowania itp.

1. Konkurs skierowany jest do wszystkich dzieci z PM 3.
2. Dziecko wykonuje 1 pracę.
3. Format i technika wykonania pracy są dowolne.
4. Praca może być wykonana przy niewielkiej pomocy osób dorosłych.
5. Pracę należy podpisać na odwrocie: imię, nazwisko, grupa oraz nazwę portretu lub autoportretu, na którym się wzorowano.
6. Pracę należy złożyć do wtorku 18.04.2023r. do swoich grup lub bezpośrednio do grupy Grzybki.
7. Wybrana zostanie 1 najlepsza praca.
8.Nagrodą dla zwycięzcy jest miesięczny karnet nauki pływania ufundowany przez szkółkę pływania Sail Swim - Pana Jakuba Jakubowskiego.
9. Wszyscy uczestnicy otrzymają upominki.
10. Kryteria oceniania:
- zgodność z tematyką konkursu,
- zastosowanie surowców wtórnych,
- oryginalność i pomysłowość,
- estetyka wykonania.

2023-04-13 07:16

Wesołego Alleluja!

Zdrowych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy, pełnych wiary, nadziei oraz miłości życzą Dyrektor i Pracownicy Przedszkola Miejskiego nr 3 w Chojnowie.

2023-04-06 17:38

Jest i u nas "Nakrętkowe serce" !

Drodzy Rodzice,
Przypominamy, że w naszej placówce trwa akcja zbierania plastikowych nakrętek. Dlatego wspólnie zadbajmy o to by nasze „Narkętkowe Serce” biło mocno. Liczy się każda nakrętka. Można tam wrzucać wszelkie plastikowe nakrętki, bez względu na kształt, czy kolor.

_Ważne, by nie dorzucać do nakrętek innych przedmiotów_

Serdeczne podziękowania za wsparcie finansowe przy zakupie serduszka przesyłamy do RMA Polska, TAEHWA Poland oraz Kryszczuk Sp.k.

Serdecznie dziękujemy!

2023-04-06 17:35