U Misiaczków

Andrzejki w grupie Misiaczków.

2015-11-30 11:17

U Misiaczków

Misiaczki próbowały samodzielnie zakładać czapki i szaliki. Rozróżniały ich kolory i kształty. Następnie zaprojektowały swoje czapki i szaliki.

2015-11-26 12:00

U Krasnali

Dnia 25.11.2015. dzieci z grupy Krasnali w ramach zajęć dydaktyczno - wychowawczych zwiedziły Muzeum Regionalne w Chojnowie. Pod przewodnictwem Dyrektora Muzeum pana Jerzego Janusa obejrzały i wysłuchały ciekawych historii związanych z naszym miastem. Duże wrażenie na dzieciach zrobiły zabytkowe eksponaty. Dziękujemy Dyrektorowi Muzeum panu Jerzemu Janusowi za poświęcony czas i za poprowadzenie ciekawej lekcji historii dla naszych milusińskich.

2015-11-26 11:36

Szynszyle

Dziś na przedszkolaków czekała miła niespodzianka - Szymonek z grupy Słoneczek przyniósł swoje zwierzątka, szynszyle. Każdy miał okazję pogłaskać i przyjrzeć się z bliska milutkiemu futrzakowi, a rodzice Szymonka opowiedzieli o zwyczajach i pielęgnacji tych zwierząt. Wiele zwierząt jest na świecie, dobrze wszyscy o tym wiecie. Kocham koty, psy, motyle a w domu mam szynszylę. Biega, skacze i figluje, nigdy czasu nie marnuje. Całe dnie przesypia, a w nocy głośno bryka. Kąpie się codziennie bez piany i wody, przewraca się w piasku dla czystości i ochłody. Pije czystą wodę, je ziarenka i rodzynki, nie wyobrażam sobie życia bez mojej szynszylki!

2015-11-25 13:15

U Biedronek

Pokaz mody na cztery pory roku.

2015-11-25 12:37