Światowy Dzień Pluszowego Misia

Duże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie. Pluszowe misie opanowały dziś nasze przedszkole. „Przybyły”ze swoimi małymi właścicielami, aby bawić się, świętować i uczyć.

2015-11-25 11:17

Uwaga Rodzice

Przypominamy, że Rada Rodziców ustaliła kwotę paczki mikołajkowej w wysokości 30 zł. Prosimy o wpłaty do pań w grupach do dnia 25.11.2015.

2015-11-25 10:48

Góra Grosza 2015

23.11. 2015. ruszyła XVI edycja akcji „Góra Grosza” organizowana przez Towarzystwo „Nasz Dom”. Z przyjemnością informujemy, iż nasze przedszkole również bierze w niej udział. Cel Góry Grosza pozostaje od lat niezmienny – pomoc dzieciom, które z różnych przyczyn nie mogą wychowywać się we własnym domu rodzinnym. Każdy przynosi tyle, ile może. Te dziecięce decyzje o wrzuceniu drobnej monety są ważną lekcją empatii i otwartości na pomoc drugiej osobie. Pokazują, że widząc słuszny cel potrafimy się zjednoczyć i wiele zdziałać. To ogromny kapitał społeczny. Do 4.12.2015 w każdej grupie będziemy zbierać monety groszowe, które następnie przekażemy organizatorom akcji. Serdecznie zapraszamy do udziału!

2015-11-24 17:35

Aerobik na wesoło

W ramach realizacji Koncepcji Pracy Przedszkola rozpoczęliśmy ,,Aerobik na wesoło". Zajęcia prowadziła Mama Florci Ciszewskiej pani Magdalena.

2015-11-24 10:10

U Słoneczek

Na dzisiejszych zajęciach w grupie Słoneczek królowały szaliki. Po licznych zagadkach i wierszykach, dzieci wybrały się do szatni. Przeglądaliśmy wspólnie zimową garderobę a szaliki zaprosiliśmy do zabawy w sali. Były gry gimnastyczne, skoki a nawet ćwiczenie równowagi. I to wszystko z naszymi szalikami. Potem zabraliśmy się do tworzenia własnych szalików. Za pomocą tektury, nożyczek i farb plakatowych stworzyliśmy piękne okrycia na zimę. Zabawa była świetna, co widać po uśmiechniętych buziach :)

2015-11-23 12:02