Mikołaj u Misiaczków

Mikołaj u Misiaczków.

2015-12-07 15:35

Mikołaj u Biedronek

,, Jestem już stary, mam siwą brodę, lecz w grudniu dzieci odwiedzać mogę. Jestem zmarznięty, lecz uśmiechnięty, bo niosę dzieciom śliczne prezenty."

2015-12-07 11:22

U Grzybków

Dziś grupę Grzybków odwiedził pan Sebastian Olszewski, tato Leny. Pan Sebastian pracuje w kopalni i jak wszyscy górnicy obchodzi Święto Barbórki. Bardzo ciekawie opowiadał dzieciom o pracy górnika. Następnie dzieci wspólnie z naszym gościem wykonały jeden z elementów stroju górniczego tzw. czako.

2015-12-04 12:31

Odwiedziny Mrówki

Dziś nasze przedszkole odwiedzili niecodzienni goście - Mrówka i pomocnik Mikołaja z marketu ,,Mrówka". Wręczyli wszystkim przedszkolakom prezenty. Dziękujemy i zapraszamy ponownie.

2015-12-04 12:27

U Słoneczek

Grupa Słoneczek odwiedziła dziś Urząd Pocztowy w Chojnowie. Oprócz oglądnięcia czerwonej skrzynki na listy i sali głównej poczty, mieliśmy okazję podglądnąć pracę listonoszy oraz innych pracowników pocztowych. Oglądaliśmy jak się segreguje listy, wybiera znaczki, układa małe i duże paczki. Dowiedzieliśmy się również jak wygląda list i pocztówka i co zrobić, aby trafiły do wybranych osób. Każdy z nas mógł choć na chwilę poczuć się jak listonosz za sprawą specjalnej czapki. Na koniec czekał na nas mały upominek w postaci wafelka i pięknych świątecznych pocztówek. Nawet po powrocie do przedszkola opisom wrażeń nie było końca:)

2015-12-03 12:09