Dzień Chłopca i urodziny Miłoszka

Serdeczne życzenia z okazji Dnia Chłopca wszystkim swoim kolegom złożyły dziewczynki z grupy Słoneczek. Następnie wszyscy razem zaśpiewali ,,Sto lat" Miłoszkowi, który dzisiaj obchodzi swoje urodziny.

2011-09-30 18:51

Piknik ,,Powitanie jesieni" w grupie Żabki 2 i Pajacyki 2

Już lato odeszło a przedszkolaki z grup Żabki 2 i Pajacyki 2 przywitały jesień podczas pikniku w parku. Były zabawy na placu zabaw z wykorzystaniem urządzeń terenowych, zabawy integracyjne z chustą Klanza, konkursy sprawnościowe, piknik na kocach oraz zbieranie kasztanów i liści, które dzieci zabrały do przedszkola.

2011-09-29 22:07

Zwiedzamy nasze zabytki

Dnia 28.09. dzieci z grupy Grzybki wybrały się na wycieczkę do Muzeum. Oglądaliśmy różne eksponaty oraz piękną wystawę ,,Bursztynu i srebra".

2011-09-29 20:25

Pożegnanie lata

15.09. przedszkolaki z grup - Żabki, Pajacyki i Jeżyki pożegnały lato podczas festynu zorganizowanego na ,,zielonym boisku" przy SP 4. Atrakcją był dmuchany zamek oraz tańce i korowody przy muzyce. Dużo radości dostarczyły konkursy sprawnościowe, improwizacje ruchowe z szarfami oraz zabawy z chustą ,,Klanza". W imprezie uczestniczyli przedstawiciele rodziców, którzy wspomagali organizację uroczystości.

2011-09-29 18:30

Zajęcia z edukacji matematycznej

Grupa Słoneczek uczestniczy w zabawach i ćwiczeniach matematycznych pt. ,,Znam swoje zabawki". Dzieci określają ustawienie piłek w kolejności według rozmiaru od najmniejszej do największej.

2011-09-29 13:06