Wizyta w Szkole Podstawowej nr 3

Dzieci z grup ,,0" odwiedziły dziś Szkołę podstawową nr 3. Miały możliwość wzięcia udziału w przygotowanych dla nich zajęciach, spotkać się z dyrektorem szkoły oraz obejrzeć program artystyczny i pokazy akrobatyczne. Zobaczyły w jakich warunkach uczą się i spędzają wolny czas ich starsi koledzy. Przedszkolaki oraz panie dziękują gospodarzom szkoły za zaproszenie i gościnę.

2014-02-11 18:36

Krasnale na wycieczce do sklepu

Dziś grupa Krasnali poszła na wycieczkę do sklepu spożywczego ,,Anna". Dzieci przyglądały się wyposażeniu sklepu i pracy ekspedientek. Rozmawialiśmy o pracy pani sklepowej. Na zakończenie dostaliśmy słodkości. W drodze powrotnej do przedszkola wstąpiliśmy na nowy plac zabaw przy Szkole Podstawowej nr 4.

2014-02-10 13:02

Lizak za baterie

Dzieci z naszego przedszkola biorą udział w akcji ,,Ekowalentynki". Zbieramy zużyte baterie. Finał akcji 14.II.2014 r. Hasło przewodnie - ,,Lizak za baterie".

2014-02-10 11:55

U Motylków

Dziś Motylki na zajęciach przygotowały deser - galaretkę z owocami. Zanim jednak zabrały się do pracy rozmawiały o tym z jakich produktów można go wykonać, wymieniały swoje ulubione owoce, a także omówiły kolejne etapy przygotowania galaretki. Dzieci nie zapomniały o niezbędnej higienie i przed rozpoczęciem pracy dokładnie umyły ręce oraz ubrały ochronne nakrycia głowy. Trzeba przyznać, że bardzo dobrze poradziły sobie z tym zadaniem. Z pomocą pani Małgosi przygotowały bardzo dobry deser, który później z apetytem zjadły.

2014-02-06 21:08

U Grzybków

Krystianek ma dziś urodziny. Wszystkiego najlepszego życzą mu dzieci i panie z grupy Grzybków.

2014-02-05 14:38