Dzień Tęczy

Z okazji Dnia Tęczy - 03.04. Grupy Motylki oraz Grzybki przeprowadziły eksperyment. Dzieci za pomocą cukierków skittles stworzyły własną tęcze na talerzu. Mimo, iż jest to popularne doświadczenie, zawsze wprawia dzieci w zachwyt. W tak barwnym dniu nie zabrakło również ciekawych prac plastycznych.

2019-04-04 19:41

Odwiedziny u "Grzybków"

W piątek 29 marca grupę "Grzybków" odwiedziła Pani Sylwia Krynicka - mama Kubusia. Dzieci wysłuchały opowiadania z serii "Nela mała reporterka", które na wielu osobach wywarło ogromne wrażenie. W nagrodę za uważne słuchanie dzieci dostały słodkie upominki. Cała grupa bardzo gorąco dziękuje jeszcze raz Pani Sylwii :)

2019-04-01 22:09

Woda to życie!

22 marca obchodzony jest Dzień Wody -w naszym przedszkolu dzień niebieski. Przedszkolaki tego dnia miały okazję doświadczyć eksperymentów z wodą w roli głównej. Dzieci utrwaliły informację o tym jak ważną rolę woda pełni w naszym życiu i jak można dbać o to, by nigdy wody nie zabrakło. Fotorelacja tego dnia z grup: Grzybki, Motylki, Żabki.

2019-04-01 22:00

Pierwszy Dzień Wiosny w PM nr 3

Nareszcie przyszła Wiosna! 21 marca wszystkie przedszkolaki wyruszyły w korowodzie, by hucznie przywitać nową porę roku. Tradycyjnie została spalona Marzanna - żegnając tym samym zimę, a kolorowe stroje, gałązki i głośny śpiew dzieci dały znać jak bardzo cieszymy się z przybycia wiosny.

2019-04-01 21:47

Pokaz doświadczeń w SP nr 4

11 marca przedszkolaki z grup "0" zostały zaproszone przez starszych kolegów z SP nr 4 w Chojnowie na pokaz doświadczeń chemicznych. Wszystko odbyło się w miłej, wesołej atmosferze a dzieci nabrały ochoty na zabawę w małych chemików.

2019-04-01 21:31