U Biedronek

W ramach akcji propagowania zdrowego żywienia dzieci z grupy Biedronek wykonały dziś deser owocowy. Przygotowany samodzielnie deser bardzo wszystkim smakował.

2015-05-27 19:18

Zamek dmuchany

Zabawa w dmuchanym zamku.

2015-05-27 19:06

Dzień Rodziny u Krasnali

W poniedziałek 25.05.2015r. dzieci z grupy Krasnali zaprosiły swoich rodziców na uroczystość z okazji Dnia Rodziny. Podczas starannie przygotowanych występów przedszkolaki prezentowały swe talenty recytatorskie i wokalne, budząc zachwyt w oczach najbliższych. „Dzień rodziny” to wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim jest to czas, który mogą spędzić tylko ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień.

2015-05-26 20:55

U Biedronek

Biedronki z okazji Dnia Matki wykonały laurki i serduszka z masy solnej dla swoich mam.

2015-05-26 20:44

Przedstawienie pt.,,Pchła Szachrajka"

Dziś odwiedzili nas uczniowie ze Świetlicy SP nr 4. Motylki, Krasnale i Grzybki obejrzały przedstawienie pt.,,Pchła Szachrajka" w wykonaniu swoich starszych kolegów oraz wzięły udział w zaproponowanych przez nich zabawach. Dziękujemy za tak miłą wizytę i zapraszamy ponownie :)

2015-05-15 18:10