U Pajacyków

Pajacyki na zajęciach wykonały sałatkę wiosenną.

2015-05-30 19:05

U Misiaczków

Tydzień u Misiaczków.

2015-05-30 18:47

U Żabek i Pajacyków

Wyjazd do kina.

2015-05-30 18:42

Dzień Rodziny u Pajacyków1 i Żabek1

Z okazji Dnia Rodziny dzieci z grupy Żabek1 i Pajacyków1 zaprosiły swoich rodziców na wspólne świętowanie w plenerze. Odbyło się wiele zabaw i konkursów w przemiłej i wesołej atmosferze. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci dzieci i ich rodziców.

2015-05-29 20:12

Dzień Rodziny w grupie Grzybków

„Święto dziś mają nasi rodzice, więc nie brak dla nich kwiatów i życzeń. Niechaj im zawsze blask słońca świeci, tego im życzą szczęśliwe dzieci.” Dziś w grupie Grzybków odbyła się uroczystość z okazji Dnia Rodziny. Dzieci zaprosiły swoje mamusie i swoich tatusiów do przedszkola na wspaniały program artystyczny. O miłości do mam i tatusiów mówiły wierszykami. Nie zabrakło również okolicznościowych piosenek. Uroczystość tą w sposób szczególny przeżywały zarówno dzieci, jak i Rodzice. Dlatego nie należy kryć, że u niektórych Rodziców pojawiły się łzy wzruszenia. Po występach artystycznych, dzieci wręczyły prezenty dla swoich ukochanych rodziców. Na twarzach małych artystów i ich rodziców gościł uśmiech. Następnie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

2015-05-29 19:08