Szanowni Państwo, apelujemy o szczególną odpowiedzialność. Jeżeli rodzice lub inne osoby mieszkające z dzieckiem mają oznaki choroby (gorączka, katar itd.) prosimy o pozostawienie dziecka w domu. Dbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych.

2020-10-23 12:36

Szanowni Państwo, rozumiemy zaniepokojenie zaistniałą sytuacją związaną z rekomendacją Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego, prosimy jednak zachować spokój, przestrzegać obowiązujacych obostrzeń oraz czekać na komunikaty. Jak tylko zostaną podjęte konkretne decyzje będziemy Państwa informować na bieżąco.

2020-10-15 20:45

Drodzy Rodzice, W związku z objęciem terenu całej Polski żółtą strefą apelujemy o bezwzględne przestrzeganie obowiązujących nakazów: 1. ZASŁANIANIE NOSA I USTA 2. DEZYNFEKCJE RĄK 3. ZACHOWANIE DYSTANSU SPOŁECZNEGO Przypominamy o obowiązku przyprowadzania do przedszkola TYLKO ZDROWYCH DZIECI.

2020-10-09 11:33

W związku ze wzrostem zachorowań prosimy o przestrzeganie zasad bezpieczenstwa: zachowanie dystansu społecznego, dezynfekcje rąk oraz bezwzględne zasłanianie ust i nosa przy przyprowadzaniu i odbieraniu dzieci. Przypominamy, iż dzieci przyjmowane są do placówki do godziny 7.30. Po tym czasie następują czynności dezynfekujące oraz przygotowanie do śniadania.

2020-10-05 14:05

Światowy Tydzień Zwierząt!

Zmień życie zwierzaka! Każdego roku między 4-10 października obchodzony jest Światowy Tydzień Zwierząt, a 4-tego października przypada Światowy Dzień Opieki nad Zwierzętami, natomiast cały październik jest Międzynarodowym Miesiącem Dobroci dla Zwierząt. Z tej okazji pamiętajmy, że zwierzęta odczuwają, podobnie jak człowiek, nie tylko ból fizyczny, ale i przeżycia psychiczne, jak strach i tęsknotę. Nasze przedszkole od kilku lat organizuje zbiórkę karmy, kocy, ręczników i innych darów dla Schroniska "Psiakot" w Legnicy. Obecnie w schronisku przebywa ok. 100 psów, 40 kotów oraz małe kocięta. Bardzo potrzebna jest mokra karma w puszkach dla piesków i kotków, szczególnie dla kociąt. Przyniesione dary będzie można włożyć do przygotowanych pojemników przed wejściem do przedszkola. ZBIÓRKA TRWAĆ BĘDZIE OD 05.10.2020 DO 17.10.2020 r. Serdecznie zapraszamy!

2020-10-02 11:18