Wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w rodzinnej atmosferze, zdrowia, pomyślności oraz samych szczęśliwych dni w nadchodzącym roku życzy Dyrektor oraz Pracownicy Przedszkola Miejskiego nr 3 w Chojnowie.

2022-12-23 12:09

Przedszkolna Wigilia

20 grudnia w naszym przedszkolu odbyło się wigilijne spotkanie.
Radosna, świąteczna atmosfera towarzyszyła wszystkim podczas dzielenia się opłatkiem i składania sobie życzeń. Wspólny poczęstunek dopełniły śpiewane kolędy i pastorałki.

2022-12-23 12:08

Koncert kolęd

15 grudnia w naszym przedszkolu odbyło się wspólne kolędowanie.
Każda grupa zaprezentowała kolędę lub pastorałkę. Dzieci z grupy Motylki opowiedziały krótką historię narodzenia Jezusa, Słoneczka przywitały oraz złożyły wszystkim świąteczne życzenia, zaś dzieci z grupy Grzybki przygotowały inscenizację pt. "W drodze do Betlejem".
Przedszkolaki swoimi wykonananiami wprowadziły nas w atmosferę życzliwości i radości. Wszystkim małym artystom należą się ogromne pochwały, za perfekcyjne recytowanie oraz śpiewanie.

2022-12-23 11:36

Pasowanie na przedszkolaka

Dnia 9 grudnia w naszym przedszkolu odbyło się pasowanie na przedszkolaka. Bohaterami tego dnia były dzieci z grup Misiaczki, Biedronki i Słoneczka. W uroczystości wzięli udział zaproszeni Rodzice oraz Pani Dyrektor Iwona Faluta-Borys oraz zastępca dyrektora Pani Ewa Kozołup. Uroczystości rozpoczęły się powitaniem gości. Występ Biedronek urozmaiciły dzieci z grupy Grzybki, które dla młodszych kolegów i koleżanek zaśpiewały utwory patriotyczne i recytowały "Zasady Przedszkolaka". Każda grupa przygotowała wspaniałe występy artystyczne, które wzbudziły zachwyt. Nie zabrakło śmiechu i łez wzruszenia. Maluchy prezentowały swoje umiejętności-dając tym samym dowód jak wiele już potrafią. Dzieci śpiewały, tańczyły, mówiły wiersze. Punktem kulminacyjnym było pasowanie poprzez symboliczne położenie kredki przez Panią Dyrektor na ramieniu dziecka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał upominki m.in. medal, dyplom i książkę. Uroczystość była wspaniałą okazją do integracji oraz oswojenia się ze sceną przez maluszki. Wykazały się one wielką odwagą!

2022-12-09 18:34

W czwartek grupy Żabki i Pajacyki uczestniczyły w zajęciach przeprowadzonych przez Panią Katarzynę - mamę Nikoli z grupy Żabki. Dzieci zapoznały się z elementami makramy. Wykonały ze sznurka przepiękne ozdoby choinkowe. Na koniec każde dziecko otrzymało słodki upominek. Było to bardzo kreatywne spotkanie. Przedszkolaki nie kryły zachwytu ☺️ Dziękujemy!

2022-12-09 09:42