W związku z pismem Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Legnicy w sprawie interwencji rodziców w temacie rozprzestrzeniania się wszawicy, Dyrektor Przedszkola prosi rodziców o systematyczne kontrolowanie czystości skóry głowy i włosów u dzieci. Wszawica stanowi obecnie problem natury higienicznej. Szerzy się dość łatwo i jej zwalczanie wymaga utrzymania higieny u wszystkich dzieci w oddziałach przedszkolnych. Aby te działania były skuteczne muszą być systematyczne i skoordynowane z zaangażowaniem rodziców i wychowawców z pielęgniarką.
2015-02-13 19:38
Dzieci z grupy Słoneczek zaprosiły dziś swoje Babcie i swoich Dziadków na uroczystość z okazji ich święta. Z wielkim przejęciem śpiewały, mówiły wierszyki i tańczyły dla swoich gości. Po części artystycznej wszyscy razem zasiedli do stołów na słodki poczęstunek.
2015-02-13 19:21
Dziś w grupie Grzybków odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny, który nagradzany był wielokrotnie gromkimi brawami. Po części artystycznej dzieci podarowały swoim Babciom i Dziadkom własnoręcznie wykonane upominki. Następnie miał miejsce słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców naszych milusińskich.
2015-02-12 18:40
Dziś w grupie Motylków odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci dla swoich gości przygotowały przedstawienie pt.,,Królewna Śnieżka", śpiewały, mówiły wiersze, składały życzenia i wręczyły im własnoręcznie zrobione prezenty. Młodzi aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Na koniec zaprosiły wszystkich na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.
2015-02-11 19:27
Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców dzieci z roczników 2008 i 2009 na spotkanie z dyrektorami szkół podstawowych, które odbędzie się dnia 16.02.2015 o godz. 16.00 w Przedszkolu Miejskim nr 3 w Chojnowie.
2015-02-10 18:34