U Biedronek

,,Czary-mary", czyli jak radzić sobie ze złością. Babcia Florki bawiła się z Biedronkami. Bajkowo opowiedziała i pokazała w jaki sposób radzić sobie ze złymi emocjami. Balon i gazeta okazały się dobrymi narzędziami do wyładowania agresji.

2015-10-21 12:03

U Biedronek

Pieczenie ciasteczek z konfiturą u Biedronek.

2015-10-20 12:22

Urodziny Kubusia Puchatka

Uwielbiany przez wszystkie dzieci miś o małym rozumku świętował dziś swoje 89 urodziny! Z tej okazji w naszym przedszkolu odbyła się wspaniała uroczystość. Było wszystko to, co Kubuś Puchatek i maluchy lubią najbardziej — mnóstwo dobrej zabawy i małe co nieco! „Wiwat Misiu, łakomczuszku, niech nie burczy Ci już w brzuszku. My życzenia ci składamy, byś był jak najdłużej z nami. Miodku zawsze miej w dostatku, żyj nam 100 lat nasz Puchatku!"

2015-10-14 19:45

U Grzybków i Biedronek

Grzybki i Biedronki pojechały dziś do kina Helios w Legnicy na bajkę pt.,,Bystry Bill". Bystry Bill to uroczy i pomysłowy miś koala, który marzy o wielkiej przygodzie. Pragnie pójść w ślady swego taty podróżnika, który zaginął podczas jednej z wypraw. Mały koala wierzy, że może go odnaleźć. Pewnego dnia porzuca więc swój zielony dom i wyrusza w drogę. Poznaje wielu nowych przyjaciół, którzy pomagają mu odnaleźć ojca. Dzieci z zachwytem obejrzały film i chętnie brały udział w quizie przeprowadzonym przez pracownicę kina. Wszystkie przedszkolaki otrzymały nagrody.

2015-10-13 20:32

U Misiaczków