Program Kubusiowi Przyjaciele Natury Edycja 2011/2012

Informujemy rodziców dzieci, że nasze przedszkole przystąpiło do programu Kubusiowi Przyjaciele Natury Edycja 2011/2012.

Informujemy rodziców dzieci, że nasze przedszkole przystąpiło do programu Kubusiowi Przyjaciele Natury Edycja 2011/2012, mającego na celu popularyzację ochrony przyrody wśród przedszkolaków, ich rodziców i nauczycieli przedszkolnych. Uczestnicząc w programie „Kubusiowi Przyjaciele Natury" przedszkole otrzymuje materiały edukacyjne, dzięki którym możliwa jest realizacja scenariuszy zajęć oraz wybranych działań ekologicznych: teczka edukacyjna dla nauczyciela, zestaw płyt CD, plakat programu, książeczki dla dzieci, upominek dla dzieci, certyfikat, potwierdzający tytuł „Kubusiowi Przyjaciele Natury" W trakcie programu nauczyciele prowadzą zajęcia ekologiczne – przedszkolaki obchodzą Dzień Marchewki, Dzień Kubusiowych Przyjaciół Natury oraz organizują patrole ekologiczne. Zajęcia te dają wiele zabawy, ale również uczą jak dbać o naturę od najmłodszych lat.

Poniżej podajemy regulamin i zasady programu. Prosimy o zapoznanie się z tymi dokumentami.

1. Zasady programu Kubusiowi Przyjaciele Natury Edycja 2011/2012 (100.50 kb)

2. Regulamin programu Kubusiowi Przyjaciele Natury Edycja 2011/2012 (111.00 kb)