U Misiaczków

Walentynki w grupie Misiaczków.

2015-02-16 18:38

U Misiaczków

Misiaczki podczas zabawy karnawałowej.

2015-02-16 18:33

Eko Walentynki

Nasze przedszkole uczestniczyło w akcji ,,Kocham recykling" czyli Eko Walentynki. W związku z tym odwiedzili nas dzisiaj uczniowie z Gimnazjum nr 2 w Chojnowie wraz z panią Małgorzatą Potaczałą. Przedszkolaki otrzymały dyplom za uczestnictwo w chojnowskiej edycji ogólnopolskiej akcji Eko Walentynki oraz lizaki w kształcie serduszek. Razem z przebranymi w bajkowe stroje uczniami gimnazjum zatańczyły makarenę, oraz utworzyły bardzo długi pociąg, słuchając wiersza pt.,,Lokomotywa" w wykonaniu pani Małgorzaty Potaczały.

2015-02-13 20:04

Dzień Babci i Dziadka w grupie Słoneczek

Dzieci z grupy Słoneczek zaprosiły dziś swoje Babcie i swoich Dziadków na uroczystość z okazji ich święta. Z wielkim przejęciem śpiewały, mówiły wierszyki i tańczyły dla swoich gości. Po części artystycznej wszyscy razem zasiedli do stołów na słodki poczęstunek.

2015-02-13 19:23

Dzień Babci i Dziadka w grupie Grzybków

Dziś w grupie Grzybków odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny, który nagradzany był wielokrotnie gromkimi brawami. Po części artystycznej dzieci podarowały swoim Babciom i Dziadkom własnoręcznie wykonane upominki. Następnie miał miejsce słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców naszych milusińskich.

2015-02-12 18:41